Draga Aura,îți mulțumesc pt.cuvintele tale frumoase,dar nu le merit,eu am povestit pe foarte scurt un foarte scurt fragment din viață mea,insa sunt multe lucruri mărunte poate care fac esența vieții pe care am trăit.o eu.Sunt spectator la propria-mi viață,Inca nu am un "rost" al meu ,cum ar zice unii,sa am casa mea,mașina mea,serviciul meu,etc.Insa stiu ca am un drum de făcut toate cate mi se întâmpla de câțiva ani sunt indicii pt.mine,inca nustiu unde trebuie sa ajung,pt.ca in momentul când eu îmi doresc ceva toate portițele mi se închid,semn ca trebuie sa mai aștept pana mi se va descoperi.E grea așteptarea,e greu sa ai răbdare,dar sunt singura la răscruce de drumuri (pt.ca eu am ales sa fiu o prietena loiala cu orice risc),iar acum nu pot decât sa aștept ca Dumnezeu să-mi dea un semn.Poate pt.multi e o nebunie ,dar sunt fericita pt.ca abia acum mi-am dat seama ca trăiesc viață,si nu sunt un robot prin ea si mi-am dat seama ce înseamnă cuvântul iubire fata de semeni.,si da viață bate filmul.Te îmbrățișez cu drag.