Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: XXXXX, cum si daca functioneaza?

Membru
    Data înscrierii
    Feb 2017
    Posturi
    18
    Puncte
    553
    Nivel
    6
    Puncte: 553, Nivel: 6
    Progres nivel: 2%,
    Puncte necesare pentru următorul nivel: 197
    Progres nivel: 2%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 197
    Activitate globală: 0%
    Realizări:
    100 Experience Points250 Experience Points7 days registered31 days registered500 Experience Points

Implicit XXXXX, cum si daca functioneaza?

buna tuturor,

recent am dat peste site-ul XXXXXX care propune o plata (destul de modesta) pentru completarea unor chestionare online. am zis sa incerc sa fac un ban in plus, dar mai pe modul baby steps.
    la inceput iti faci contul si completezi un set de intrebari (viata personala, job etc.) pentru ca site-ul sa iti dea chestionarele potrivite tie. pana acum nu am reusit sa fac nimic, primesc notificare pe mail ca exista un chestionar de completat, intru pe el si imi spune ca ori nu ma potrivesc ori nu mai este valabil si asta la doar cateva minute de la receptionarea notificarii. dar mereu la final primesc mesajul ca, daca il recomand si altora, voi primi un 0.50 euro. o singura data am reusit sa completez un chestionar dar l-au oprit la jumatate ca, dintr-o intamplare, profilul meu nu se mai potrivea.
    nu mai inteleg nimic, a folosit cineva site-ul, este pe bune?
    Ultima modificare făcută de Kara; 10-March-2017 la 02:27 PM.

Membru
    Data înscrierii
    Dec 2009
    Posturi
    2.250
    Puncte
    95.857
    Nivel
    96
    Puncte: 95.857, Nivel: 96
    Puncte: 95.857, Nivel: 96
    Progres nivel: 41%,
    Puncte necesare pentru următorul nivel: 1.193
    Progres nivel: 41%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 1.193
    Activitate globală: 99,4%
    Activitate globală: 99,4%
    Realizări:
    7 days registered1000 Experience Points500 Experience Points250 Experience Points100 Experience Points3 months registered31 days registered1 year registered5000 Experience Points10000 Experience Points25000 Experience PointsVeteran50000 Experience Points

Implicit

Citat Postat în original de cristina_L1 Vezi Post
    buna tuturor,

recent am dat peste site-ul XXXXX care propune o plata (destul de modesta) pentru completarea unor chestionare online. am zis sa incerc sa fac un ban in plus, dar mai pe modul baby steps.
    la inceput iti faci contul si completezi un set de intrebari (viata personala, job etc.) pentru ca site-ul sa iti dea chestionarele potrivite tie. pana acum nu am reusit sa fac nimic, primesc notificare pe mail ca exista un chestionar de completat, intru pe el si imi spune ca ori nu ma potrivesc ori nu mai este valabil si asta la doar cateva minute de la receptionarea notificarii. dar mereu la final primesc mesajul ca, daca il recomand si altora, voi primi un 0.50 euro. o singura data am reusit sa completez un chestionar dar l-au oprit la jumatate ca, dintr-o intamplare, profilul meu nu se mai potrivea.
    Este un program de spionaj, adică un sait de culegere de informații personale, după părerea mea.
    Ultima modificare făcută de Kara; 10-March-2017 la 02:28 PM.
    Lăudat fie Iisus!

Membru
    Data înscrierii
    Feb 2017
    Posturi
    18
    Puncte
    553
    Nivel
    6
    Progres nivel: 2%,
    Puncte necesare pentru următorul nivel: 197
    Progres nivel: 2%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 197
    Realizări:
    100 Experience Points250 Experience Points7 days registered31 days registered500 Experience Points

Implicit

@Nae , am investigat si eu mai mult si mi-am dat seama ca a fost o greseala mare din partea mea sa accesez minunea

Moderator
    Data înscrierii
    Dec 2013
    Posturi
    3.424
    Puncte
    68.770
    Nivel
    81
    Puncte: 68.770, Nivel: 81
    Puncte: 68.770, Nivel: 81
    Progres nivel: 43%,
    Puncte necesare pentru următorul nivel: 980
    Progres nivel: 43%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 980
    Activitate globală: 99,8%
    Activitate globală: 99,8%
    Realizări:
    100 Experience Points250 Experience Points500 Experience Points1000 Experience Points7 days registered31 days registered5000 Experience Points3 months registeredOverdrive10000 Experience Points1 year registered25000 Experience Points50000 Experience PointsVeteran

Implicit

Citat Postat în original de cristina_L1 Vezi Post
    buna tuturor,

recent am dat peste site-ul XXXXX care propune o plata (destul de modesta) pentru completarea unor chestionare online. am zis sa incerc sa fac un ban in plus, dar mai pe modul baby steps.
    Cristina...sper ca nu e o reclama mascata....O noua gaselnita de a recomanda un site....
    Ca exemplu, despre structura sugestiilor, daca vrei sa ne induci vreo transa lucida:
    "Interdictiile vehiculate de negatii activeaza tendinta structurala a omului de a le incalca"-
    Ion Dafinoiu

http://www.consultanta-psihologica.c...a-sugestiilor/

PS-am ales la intamplare, doar pentru certificarea unei pareri avizate.
    Dca asta vrei sa faci( si o tot faci de ceva vreme), renunta, te rog!
    Urmatoarea reclama mascata va fi cu Ban permanent!
    Ultima modificare făcută de Kara; 10-March-2017 la 02:28 PM.
    Nu incerca sa faci un loc mai frumos, vei strica frumusetea locului!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •