Pagina 23 din 23 PrimulPrimul ... 13212223
Rezultate 221 la 230 din 230

Subiect: Profetii

Membru
    Data înscrierii
    Aug 2012
    Locaţie
    BUCURESTI
    Posturi
    2.369
    Puncte
    113.269
    Nivel
    100
    Puncte: 113.269, Nivel: 100
    Progres nivel: 0%,
    Puncte necesare pentru următorul nivel: 0
    Progres nivel: 0%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 0
    Activitate globală: 99,6%
    Realizări:
    7 days registered100 Experience Points250 Experience Points500 Experience Points1000 Experience Points5000 Experience Points31 days registered10000 Experience Points3 months registeredTagger Second Class25000 Experience Points1 year registered50000 Experience PointsVeteran

Implicit

India- Inundarea Nepalului

Prima parte a acestei predicții continuă să se desfășoare, dar depășește India în Nepal și Bangladesh. Rugați-vă pentru toți cei afectați în Asia. Din păcate, ei prevăd ceva foarte asemănător în Europa. Ulterior, uraganele distrugatoare pentru Golf( Golful Statelor Unite) ,in octombrie. De asemenea, acestea cuplează cu o răspândire a bolilor. În timp ce ne concentrăm și ne temem de amenințarea Coreei de Nord, Spiritele continuă să indice din nou și din nou o amenințare mult mai amenințătoare, precum și vremea și dezastrele naturale.

Predicții 7-16-17 "Inundații masive în India .. atât de multe au rămas .. și nu pot să se miște .. deversare de râuri .. dar cel mai rău vine după .. ca apa este o contaminare mortala .."

Aveam o imagine a oamenilor care stăteau pe acoperișuri, în timp ce apa înconjura orașul. Apoi, vizualul s-a mutat să meargă sub apă pentru a arăta că apa devine neagra ca și cum ar fi otravă. Spiritul ar descrie mai târziu zona ca fiind locația lângă râul sfânt, din păcate, aș căuta mai târziu acest lucru care se aplică locațiilor multiple.

https://worldwidepredictions.com/201...epal-flooding/
    "Doamne ,da-mi seninatatea de a accepta ceea ce nu pot schimba,curajul de a schimba ce imi sta in putere sa schimb si intelepciunea de a face diferenta intre ele." (Reinhold Niebuhr-rugaciune pentru seninatate) "Adevarul le foloseste celor care il asculta,dar le face rau celor care-l spun."(Winston Churchill)

Membru
    Data înscrierii
    Aug 2012
    Locaţie
    BUCURESTI
    Posturi
    2.369
    Puncte
    113.269
    Nivel
    100
    Realizări:
    7 days registered100 Experience Points250 Experience Points500 Experience Points1000 Experience Points5000 Experience Points31 days registered10000 Experience Points3 months registeredTagger Second Class25000 Experience Points1 year registered50000 Experience PointsVeteran

Implicit

Cipul-666

In legatura cu cipul, exista mai multe pareri „optimiste”:
    ca nu o sa fie prea curand – sau ca romanii sunt mai conservatori (adica nu o sa accepte). Chiar in urma cu 1-2 ani aceasta idee parea SF. Cred ca ne dam seama ca nu mai este o chestiune de „daca”, ci „cand” si ca acest timp este foarte aproape.
    Trebuie sa realizam ca mentalitatile se schimba incredibil de repede – nu in ani, chiar mult mai repede. La inceput poate fi optional, justificat poate prin motive medicale, de securitate, de confort, apoi poate va fi vazut ca un accesoriu „cool” printre tineri, mai ales daca unele persoane cunoscute sau celebritati vor face acest pas!.
    Iata ca George Buhnici, care realizeaza interesanta emisiune I LIKE IT de la ProTV si-a implantat cip! El nu vede nimic rau in asta … putem avea atata informatie, dar sa nu vedem adevarul!
    Am fost avertizati acum 2000 de ani, Apocalipsa cap 13 – „Ea a făcut ca toţi – mici şi mari, bogaţi şi săraci, liberi şi sclavi – să pună un indiciu pe mâna lor dreaptă sau pe frunte, astfel încât nimeni să nu poată vinde sau cumpăra decât dacă are semnul numelui Fiarei sau numărul numelui ei. În aceasta este înţelepciunea: cine are minte să calculeze numărul Fiarei, căci este un număr de om. Numărul ei este şase sute şaizeci şi şase.”
    Si in ultimele profetii ale acestor vremuri, transmise prin profetul Maria Divinei Milostiviri, suntem avertizati despre ceea ce inseamna aceste cipuri: „666 va fi integrat ca un număr ascuns într-un cip, pe care veți fi obligați să-l acceptați, la fel ca pe orice altă vaccinare.
    Odată integrat vă va otrăvi nu numai mintea și sufletul, ci și trupul vostru, deoarece va provoca o epidemie concepută să șteargă o mare parte din populația lumii de pe pământ.
    Voi nu trebuie să acceptați Semnul. În schimb, Eu vă voi instrui ce trebuie să faceți.
    Mulți vor accepta semnul, deoarece se vor simți neajutorați.
    Salvarea voastră va fi Pecetea Dumnezeului celui Viu; rugăciunea Mea, din Cruciada de Rugăciune numărul 33, va fi colacul de salvare pentru voi.
    Dacă veți primi Pecetea Mea de Protecție, dată vouă de către Tatăl Veșnic, nu va trebui să acceptați semnul.
    Nu veți fi atinși. Casele voastre nu vor fi văzute, percheziționate și nu vor fi ținta lor, pentru că vor fi invizibile în ochii armatei satanei.” (Cartea Adevarului, iunie 2012)
    Sa raspandim mesajul si sa ne rugam rugaciunile Cruciadei, printre care se afla si Pecetea Dumnezeului celui Viu!
    https://informatiisimesaje.wordpress.../14/cipul-666/
    "Doamne ,da-mi seninatatea de a accepta ceea ce nu pot schimba,curajul de a schimba ce imi sta in putere sa schimb si intelepciunea de a face diferenta intre ele." (Reinhold Niebuhr-rugaciune pentru seninatate) "Adevarul le foloseste celor care il asculta,dar le face rau celor care-l spun."(Winston Churchill)

Membru
    Data înscrierii
    Dec 2009
    Posturi
    1.995
    Puncte
    77.319
    Nivel
    86
    Puncte: 77.319, Nivel: 86
    Puncte: 77.319, Nivel: 86
    Progres nivel: 43%,
    Puncte necesare pentru următorul nivel: 1.031
    Progres nivel: 43%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 1.031
    Activitate globală: 99,5%
    Activitate globală: 99,5%
    Realizări:
    7 days registered1000 Experience Points500 Experience Points250 Experience Points100 Experience Points3 months registered31 days registered1 year registered5000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran25000 Experience Points50000 Experience Points

Implicit

Draga lilu

In legatura cu cipul de trista amintire si de pomenirea lui George Buhnici, .....oare ce este el ...o simpla "coada de topor" al celor ce doresc supravegherea si controlul populatiei - al masoneriei mondiale ?
    Daca e realizator tv inseamna ca este exact o sluga care face totul la comanda, ca altfel nu mai are painea neagra pe care o mananca. Cei ce lucreaza in tv nu fac niciodata ce vor ei, asta cred ca trebuie sa se stie, fac doar ceea ce li se ordana si este in concordanta cu "obiectivele" miliardarilor puscariasi sau puscariabili care detin acele trusturi media.

Totusi ar fi prea simplu si prea trist sa credem ca Dumnezeu a lasat lumea la discretia unor psihopati. Chiar faptul ca noua ordine mondiala ( impreuna cu moneda europeana, asiatica, africana, americana etc ) inca nu s-a realizat cand ea era prevazuta deja din anul 2000 , inseamna ca planurile lor criminale nu pot fi duse la indeplinire asa cum isi doresc si ca asa putini cat au mai ramas , mai exista si oameni care nu pot fi cumparati, santajati, amenintati si ca lupta se duce inca, nu e nimic castigat sau pierdut.... cel putin deocamdata.

Chiar doream sa cunosc si parerea ta. Informatia e importanta , dar inca un nou site de stiri cui i-ar folosi ?
    Ultima modificare făcută de virgil777; 15-August-2017 la 07:36 PM.
    Lumina lumineaza in intuneric si intunericul n-a biruit-o!

Membru
    Data înscrierii
    Aug 2012
    Locaţie
    BUCURESTI
    Posturi
    2.369
    Puncte
    113.269
    Nivel
    100
    Realizări:

Implicit

Mesaje de la Iisus și Maria - 12 august 2017

Dragi prieteni ai lui Dumnezeu,

Prin noile noastre Notificări, suntem capabili să vă aducem rapid la cunoștință, lucruri importante. Iată câteva direcții foarte importante de la Iisus și Maria primite de Profetul Luz de Maria :

30 iulie 2017: Urâciunea a ajuns la copiii neascultători și Fiul Meu v-a spus: Când vedeți aceste lucruri, știți că totul este aproape. (Mk 13:29)
    Eu chem, omul nu răspunde; Această societate este ea însăși o automatizare a tehnologiei .

Rugați-vă pentru Ecuador - va suferi.

Rugați-vă pentru Australia - se va agita.
    Rugați-vă: Energia nucleară vă va face să suferiți.

26 iulie 2017: Soarele nu mai este aliat al omului; Pământul se află amenințat. Pământul va fi zguduit; Copii mei vor asista la un cutremur puternic. Adevărata unitate este un zid și asta, în această clipă, este ceea ce ar trebui să fie poporul Meu, altfel chiar și credincioșii ar putea cădea.

17 iulie 2017: Această generație se sufocă în criza morală și spirituală. Omul fără Dumnezeu este un om fără conștiință, fără frică.

Rugați-vă pentru Irlanda.
    Pentru SUA - durerea se înrăutățește.
    Vulcanii își intensifică activitatea datorită influenței unui corp ceresc care se apropie de Pământ.

14 iulie 2017:
    Rugați-vă pentru Filipine - această țară a Mea va plânge pe deplin.
    Rugați-vă pentru Guatemala - marele vulcan se trezește.
    Rugați -va pentru arsurile din Orientul Mijlociu;

Rugați -va Marea se agita din cauza proximității corpului ceresc.

http://littlepebble.org/2017/08/12/directions-from-jesus-and-mary-12-august-2017/

Apropo de mesajul cu marea care se agita din cauza apropierii unui corp ceresc ,Maria Ghiorghiu are si ea un mesaj postat pe 14 .08.

....
    "România !

Nori negri de Super Furtună ,invadează România !"
    În aceasta clipă dragilor,vad in faţa ochilor inchisi,un CER negru si gros, un Cer negru infiorator care se unea cu Pămantul.
    Înspre Apus ,la poalele Cerului negru, un alt CER rosu ca de foc făcea legătura cu Pămantul.
    O apa la fel de neagra era foarte umflata,foarte mare si clocotea ca atunci cand clocoteste apa pe aragaz,atât de mare crescuse aceasta apă fara de margini, dădea pe dinafara....
    http://mariaghiorghiu.blogspot.ro/2017/08/romania-invadata-de-nori-negri-de-super.html

Inca un fenomen ciudat:

Oceanul se retrage in mod misterios, pe diferite plaje din Brazilia si Uruguay, provocand oamenilor teama de tsunami

Acest efect gigantic și pe scară largă de retragere spre ocean este fără precedent!

apa de ocean s-a retras în mod misterios pe diferite plaje din Brazilia și Uruguay conform strangesounds.org.

11 august 2017 apa oceanului aproape a dispărut de-a lungul plajei din Punta del Este, Uruguay

Plajele care erau pline cu apă și portul Punta del Esta acum goale.

Este foarte impresionant că o astfel de cantitate mare de apă poate dispărea, probabil, din cauza furtunii.

Doar câteva ore mai târziu, 12 august 2017 același fenomen ciudat a avut loc pe plajele din Porto Alegre în Brazilia și Tramande:

Dar nimeni nu pare să știe de ce nivelul apei în ocean a scăzut atât de brusc.

Apa se retrage de obicei, înainte de tsunami, astfel încât oamenii se tem pentru viața lor, când au văzut ce s-a întâmplat. Atunci când nu există semne ale unui cutremur major și tsunami, potrivit experților meteorologice cred că furtuni pe mare și direcția vântului poate provoca, de asemenea, un efect similar. De exemplu, la Punta del Este, în Uruguay, atunci când există o furtună de vânt de sud, se ridică apă și lovește Rambla. Dimpotrivă, atunci când furtunile sunt însoțite de vânt de nord, apa se îndepărtează.

Dar, de data aceasta, un efect gigantic și pe scară largă de retragere spre ocean este fără precedent!

http://nashaplaneta.su/news/okean_za...017-08-14-3315

Membru
    Data înscrierii
    Aug 2012
    Locaţie
    BUCURESTI
    Posturi
    2.369
    Puncte
    113.269
    Nivel
    100
    Realizări:

Implicit

Citat Postat în original de virgil777 Vezi Post
    Draga lilu

In legatura cu cipul de trista amintire si de pomenirea lui George Buhnici, .....oare ce este el ...o simpla "coada de topor" al celor ce doresc supravegherea si controlul populatiei - al masoneriei mondiale ?
    Daca e realizator tv inseamna ca este exact o sluga care face totul la comanda, ca altfel nu mai are painea neagra pe care o mananca. Cei ce lucreaza in tv nu fac niciodata ce vor ei, asta cred ca trebuie sa se stie, fac doar ceea ce li se ordana si este in concordanta cu "obiectivele" miliardarilor puscariasi sau puscariabili care detin acele trusturi media.
    ...
    Citind comentariul tau imi vine in minte un slogan cunoscut :" ati mintit poporul cu televizorul ". Parafrazand as spune " manipulati poporul cu televizorul".
    Sa nu uitam ca oamenii din televiziune pot fi si formatori de opinie.Tinerii nostrii sunt dependenti de noile tehnologii si adopta usor tot ce e nou.
    Se poate ca el ,Buhnici, sa fi acceptat, la inceput , cipul pentru ca i s-a cerut dar a facut-o si pentru ca este convins ca este ceva util.Iata ce comenta :

"....Din cauza asta, tocmai mi-am petrecut (alte) 90 de minute pe messenger cu un necunoscut altfel bine intenționat care voia să mă salveze de la chinurile iadului pentru că m-am lăsat însemnat. Dacă ești suficient de răsărit la minte încât nu mai confunzi diavolul cu tehnologia, poți sări peste restul articolului și să îți folosești liniștit cheile (keyless) de la mașină, brelocul de la interfon, legitimația magnetică de la muncă și cardul de la parcare sau funcția NFC de pe mobil. Sunt cam același lucru doar că cipul meu e mai mic și e implantat sub piele într-un loc de unde nu îl pot rătăci.
    La ce e bun?
    Sună SF dar este în fapt doar un înlocuitor de cartelă magnetică de aproape orice fel. Este o capsulă de sticlă cu trei cipuri pe standarde diferite care pot înlocui cartele magnetice și cipuri NFC cum sunt cele de pe telefon sau din brelocurile pe care le folosești la interfon.
    Am deja zeci de cipuri NFC la birou sub formă de stick-ere sau brelocuri care fac aproximativ același lucru dar acelea trebuie lipite pe ceva sau atârnate de cheile de care voiam oricum să scap. Un cip încapsulat în sticlă și implantat sub piele nu se pierde. Asta m-a interesat cel mai mult, pentru că eu îmi rătăcesc cheile și am prea multe parole la toate conturile online posibile.Momentan am pe el cartea de vizită electronică. Telefoanele cu NFC îl citesc in 3 secunde și dau astfel informațiile mele partenerilor sau prietenilor în timp ce îi las “gură cască”. E un efect fain dar nu asta mă interesează cel mai mult. O să îl testez în curând cu yale și alte tipuri de încuietori pentru uși, calculator, eventual cu sistemul de legitimații de la muncă și parcarea plătită din centru unde acum folosesc cartele de plastic. Ai început să prinzi ideea? Unii oameni își scriu declarații de dragoste și jurăminte pentru persoana iubită pentru că cipul suportă și câteva zeci de cuvinte în format text. Mai poate bloca și debloca telefonul mobil iar informația de pe el este criptată încât să nu poată fi furată. În viitor va putea înlocui cardul bancar, că și el are cip. Nu cred că e soluția perfectă dar e o soluție mai bună decât cheile actuale mult prea ușor de pierdut sau de copiat. Valabil și pentru bani/carduri.

http://buhnici.ro/despre-cipul-din-mana-mea/

Membru
    Data înscrierii
    Aug 2012
    Locaţie
    BUCURESTI
    Posturi
    2.369
    Puncte
    113.269
    Nivel
    100
    Realizări:

Implicit

Citat Postat în original de virgil777 Vezi Post
    Draga lilu

...
    Citind comentariul tau imi vine in minte un slogan cunoscut :" ati mintit poporul cu televizorul ". Parafrazand as spune " manipulati poporul cu televizorul".
    Sa nu uitam ca oamenii din televiziune pot fi si formatori de opinie.Tinerii nostrii sunt dependenti de noile tehnologii si adopta usor tot ce e nou.
    Se poate ca el ,Buhnici, sa fi acceptat, la inceput , cipul pentru ca i s-a cerut dar a facut-o si pentru ca este convins ca este ceva util.Iata ce comenta :

"....Din cauza asta, tocmai mi-am petrecut (alte) 90 de minute pe messenger cu un necunoscut altfel bine intenționat care voia să mă salveze de la chinurile iadului pentru că m-am lăsat însemnat. Dacă ești suficient de răsărit la minte încât nu mai confunzi diavolul cu tehnologia, poți sări peste restul articolului și să îți folosești liniștit cheile (keyless) de la mașină, brelocul de la interfon, legitimația magnetică de la muncă și cardul de la parcare sau funcția NFC de pe mobil. Sunt cam același lucru doar că cipul meu e mai mic și e implantat sub piele într-un loc de unde nu îl pot rătăci.
    La ce e bun?
    Sună SF dar este în fapt doar un înlocuitor de cartelă magnetică de aproape orice fel. Este o capsulă de sticlă cu trei cipuri pe standarde diferite care pot înlocui cartele magnetice și cipuri NFC cum sunt cele de pe telefon sau din brelocurile pe care le folosești la interfon.
    Am deja zeci de cipuri NFC la birou sub formă de stick-ere sau brelocuri care fac aproximativ același lucru dar acelea trebuie lipite pe ceva sau atârnate de cheile de care voiam oricum să scap. Un cip încapsulat în sticlă și implantat sub piele nu se pierde. Asta m-a interesat cel mai mult, pentru că eu îmi rătăcesc cheile și am prea multe parole la toate conturile online posibile.Momentan am pe el cartea de vizită electronică. Telefoanele cu NFC îl citesc in 3 secunde și dau astfel informațiile mele partenerilor sau prietenilor în timp ce îi las “gură cască”. E un efect fain dar nu asta mă interesează cel mai mult. O să îl testez în curând cu yale și alte tipuri de încuietori pentru uși, calculator, eventual cu sistemul de legitimații de la muncă și parcarea plătită din centru unde acum folosesc cartele de plastic. Ai început să prinzi ideea? Unii oameni își scriu declarații de dragoste și jurăminte pentru persoana iubită pentru că cipul suportă și câteva zeci de cuvinte în format text. Mai poate bloca și debloca telefonul mobil iar informația de pe el este criptată încât să nu poată fi furată. În viitor va putea înlocui cardul bancar, că și el are cip. Nu cred că e soluția perfectă dar e o soluție mai bună decât cheile actuale mult prea ușor de pierdut sau de copiat. Valabil și pentru bani/carduri.

http://buhnici.ro/despre-cipul-din-mana-mea/

Membru
    Data înscrierii
    Aug 2012
    Locaţie
    BUCURESTI
    Posturi
    2.369
    Puncte
    113.269
    Nivel
    100
    Realizări:

Implicit

MESAJUL DOMNULUi CĂTRE NOI primit de WILLIAM COSTELLIA LA 13 AUGUST, 2017

"Pace să fie cu voi, fiul meu preaiubit. Lumea se află într-o stare reală de criză și aceasta va duce la Marele Război. Dar amintiți-vă că războiul din Peninsula Coreeană este doar o parte a acestui război mondial - pentru că războiul din Europa trebuie să vină și cel din Orientul Mijlociu - care va îngropa întreaga lume și va aduce cele patru Puteri Superioare în conflict, Aducând apariția dușmanului lui Dumnezeu și a oamenilor, anticristul, care va oferi pacea lumii - o pace falsă fără Dumnezeu - și tot ceea ce a fost scris în Cartea lui Daniel și apocalipsa Sfântului Ioan se va desfășura înaintea omului. Aceasta va conduce apoi la intervenția Mea în afacerile omului cu Actul Meu de milă divină ca, conștiința omului, să fie iluminata de Duhul Meu Sfânt ". "Aceasta va duce la stadiul final al purificării, înainte de a mă întoarce pe Pământ și de a aduce Cerul și Noul Pământ, pentru copiii mei suferinzi".

...
    "Liderii lumii nu ar fi trebuit să impună sancțiunile asupra națiunilor, acumulând pedepse grele, deoarece aceste națiuni care au pus aceste restricții au provocat noua acțiune militară care este necesară, dar există o agendă mai profundă a națiunii cu o armata care este ascunsă de ochii oamenilor ".

"Acest lucru se datorează elitelor și globaliștilor care doresc să reducă populatia lumii, astfel încât să se formeze o noua Ordine Mondiala - un nou guvern mondial și o religie mondială - condusă de Antihrist și de proorocul său fals".

"Să se știe, Fiul meu, că eclipsa care va veni în Statele Unite este un semn pentru America că suferințe mari vin pe acest continent, deoarece, ca o lumină pentru toate națiunile - care a fost o dată - au Încercat să se sustragă de la Icoana Mântuitorului vostru, Isus Hristos și SUA, ca Națiune, va cădea, dar vor învia din nou, după ce au fost trădați și pedepsiți. Dumnezeu l-a ales pe Donald Trump să conducă această Națiune, să recupereze ceea ce va pierde în conflictele viitoare ".

"Eclipsa este una ca atunci când eram răstignit. Alinierea plantelor, care va fi văzută în lunile următoare, va arăta că "Femeia încoronată cu cele douăsprezece stele", dând naștere Fiului lui Dumnezeu, trebuia să fugă în deșert pentru a-l proteja de Dragon și este simbolică pentru aceste vremuri, în care urâciunile vor apărea în Templul lui Dumnezeu și trupul lui Hristos va merge să se ascundă, protejat de Mama Sa - Mama Fericită a oamenilor, Sfânta Mea Mamă - până când vine timpul pentru a Doua Venire a Mea, Atunci când omul va fi restaurat la starea inițială din Grădina Edenului. "

Pentru ca oamenii să știe că a sosit timpul judecății mele, milioane de suflete vor fi aduse înaintea curții mele pentru judecată. De aceea, copiii Mei, trebuie să vă pregătiți și să vă rugați, fără încetare. Căci adevărat vă spun, copiii mei, Eu sunt Dumnezeul iubirii și al milostivirii, dar și Unul al dreptății ".

"Vă binecuvântez, fiule, căci Eu binecuvântez pe toți copiii mei - atât pe cei buni cât și pe cei răi - care trebuie să se întoarcă la Milostivirea Mea acum, căci nimeni nu va intra în împărăția mea necurat".

http://littlepebble.org/2017/08/14/m...3-august-2017/

Membru
    Data înscrierii
    Aug 2012
    Locaţie
    BUCURESTI
    Posturi
    2.369
    Puncte
    113.269
    Nivel
    100
    Realizări:

Implicit

1) O încercare la Trump. Există un camion cisternă echipat cu un amestec cu potențial exploziv. cum ar fi blocat ceva. Dar nu este nimic nu o vor face.
    2) Simularea tentativa de asasinat asupra fiului președintelui. Probabil, Statele Unite, de asemenea.
    3) amenință cu răpire și raschlenenkoy VIP. Diplomat sau angajat mai mare. Poate că in administrația președintelui.
    4) Proces al armatei americane și politicienilor. Demonstrație.
    5) De la reptiloydov, în eliminarea celor nevinovați, nu-i va ajuta pe cei care au încredere în ei. Cei care se aștepta la protecție vor fi dezamăgiți și pedepsiți.
    6) Multe, multe ploi torențiale. În orașe toate flotoare. Teren moale.

8) (experiment), în octombrie-noiembrie. Seara, oamenii vor să plece de la locul de muncă. Și apoi, bang, am vazut cum continentele au plecat,s-a întunecat mai repede decât de obicei. Șica atare a fost o diferența de la jumătate de oră,la o oră și patruzeci din momentul în care a fost. Toți se uită unul la celălalt și se uită la ceas, nici un gunoi, de ce nu este 5 si șapte minute, sau 25 de minute după șase. Toate orele diferite. Și a fost un fel de doar ora cinci.
    9) Un loc în cazul în care există o punte de observație mare la hotel sau chiar unele locuri cu pereți de sticlă. Balustrada ca și în cazul în care vine de jospe verticală până la jumătate, și apoi se abate de la o persoană aflată pe o platformă. Locul este frumos. cum ar fi scump. O femeie într-un pulover de lumină. Și ceva care se încadrează din cer cu un nor negru. Arderea ceva pe partea laterală a punții de observație. La stânga. Și apoi un foc mare pe pante sau în munți. Ceva nu era pământesc.
    http://nemoold.livejournal.com/137715.html

Membru
    Data înscrierii
    May 2010
    Locaţie
    CONSTANTA
    Posturi
    21.334
    Puncte
    1.805.790
    Nivel
    100
    Puncte: 1.805.790, Nivel: 100
    Puncte: 1.805.790, Nivel: 100
    Activitate globală: 31,0%
    Activitate globală: 31,0%
    Realizări:
    7 days registered100 Experience Points31 days registered7 days registered100 Experience Points31 days registered7 days registered100 Experience Points31 days registered250 Experience Points3 months registered500 Experience Points1000 Experience Points5000 Experience Points10000 Experience Points25000 Experience Points1 year registeredOverdrive50000 Experience PointsVeteran
    Premii:
    Community Award

Implicit

Buna seara! Foarte interesantă emisiunea Mirelei Voicu de la antena 3 cu Alina Albert In care spune ca tragedia de la colectiv nu a fost un accident ,ci minți. bolnave ar fi provocat tragedia ,o sa iasă la iveală dar o sa fie prea târziu.Investirea lui Iohannis a fost o sincronizare cu accidentul avionului cu decesul ocupanților din avion

Membru
    Data înscrierii
    Mar 2010
    Posturi
    1.016
    Puncte
    58.672
    Nivel
    75
    Puncte: 58.672, Nivel: 75
    Puncte: 58.672, Nivel: 75
    Progres nivel: 9%,
    Puncte necesare pentru următorul nivel: 1.378
    Progres nivel: 9%,  Puncte necesare pentru următorul nivel: 1.378
    Activitate globală: 12,0%
    Activitate globală: 12,0%
    Realizări:
    7 days registered31 days registered3 months registered100 Experience Points250 Experience Points500 Experience Points1000 Experience Points1 year registered5000 Experience Points10000 Experience Points25000 Experience PointsVeteran50000 Experience Points

Implicit

Voi cu Voicu: Alina Albert, despre coincidențele președinților - povești incredibile bazate pe „sincronicitate”
    https://www.antena3.ro/actualitate/i...pe-429113.html

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 3 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (1 membrii și 2 vizitatori)

1. lucian40

Thread-uri Similare

1. Profetii - 2016
    De lilu în forumul Fenomene paranormale
    Răspunsuri: 290
    Ultimul Post: 09-July-2017, 05:22 PM
  2. Profetii
    De magdalena în forumul Fenomene paranormale
    Răspunsuri: 1963
    Ultimul Post: 04-January-2016, 03:38 PM
  3. Profetii in actualitate....idem personalizat
    De sionis77 în forumul Religie