• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

Diverse discutii despre biserica si popi

Sarrah

Banned
Prea fericim si fara prea fericiti. Zilele nu ni le ia nimeni! Fiecare isi castiga existenta cum poate.
Trebuie acord de la prea fericit sa-si serbeze X ziua de nastere? Se invoieste si isi toarna si-n cap!

Sperietoarea Facebook in slujba BOR!
Poate-l da Facebook in judecata pentru reclama negativa!

Da, sa primeasca liber fiecare de ziua vreunui filozof preferat, sau dupa dorinta fiecaruia! Poate eu as vrea liber de ziua lui Einstein, poftim! Si una de ziua lui Galilei. La cate am dreptul?

GeoX

Administrator
Cine sunt ierarhii BOR ? O gasca de turnatori infecti la securitate, care tradau spovedaniile enorasilor, fara rusine. Negustorasi infecti, alde prea-Hotia sa Teodosie Spagoveanul, un borfas ordinar.

Sarrah

Banned
Am dat un like, nu puteam mai multe!
Totusi, sa vii si sa spui cu timeline...E gluma anului, chiar de-ar fi posibil.
Vii la om si-l informezi: "stii...pe timeline...bla, bla..."
Hai mai ca si copiii de tatza rad!

La mine la tara au scris pe poarta bisericii ca nu am voie cu lumanari decat daca le cumpar de acolo.

anuk

Moderator
Poate le trece prin cap sa dea adeverinta celor are merg la biserica ,sper sa nu le dau eu ideea ()

Sarrah

Banned
Ecuson, si cartela de pontaj!
(si sa aiba time-line-ul curat lacrima!!!)
Doamne, rad de una singura, nu-i a buna.

Iarta-ma Doamne, dar stiu ce spun!

anuk

Moderator
Stiti vorba aia ? " Ce-i lipse?te chelului? Tichie de m?rg?ritar,, " asa si noua ,ne lipseste cea mai mare moscheie din Europa. :p Evident mtot in capitala . Si asta nu-i tot , pe linga moscheie ss func?ioneze si o universitate cu 6.000 de studenti selectati de prin toata lumea araba.

GeoX

Administrator
puie monta vrea centru de studii islamice. Nenorocitul asta vrea sa ne umple tara de teroristi. Nu ma mira, PSD-ul e partidul criminalilor din 1989, deci e normal. Mars afara, Javra Ordinara Puie Monta! Mars, Ponta! Nemernicul asta vrea bataie !

Sus