• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

inregistrare

banat

New member
Se pare ca pana la urma te-ai descurcat. Acum mai trebuie sa iti varifici adresa de mail pe care ai declarat-o la inregistrare si sa dai click pe link-ul sosit pe mail de la premonitii.ro.

Old DG

New member
Sunt Old DG, am alt calculator, am alt MAC si siteul nu ma accepta!
Vine Pastele peste noi!

S-a rezolvat!
Cui multumesc?

Guest

Guest
Mi-am facut si alt cont si siteul nu ma logheaza!
Asa ca Old DG sau Moshul asteapta ca un admin. sa umble la butoane dupa Paste!

banat

New member
Old DG a spus:
Sunt Old DG, am alt calculator, am alt MAC si siteul nu ma accepta!
Vine Pastele peste noi!

S-a rezolvat!
Cui multumesc?

Nu e de la MAC. E de la cookies.
Curatare de cookies, eventual un flush DNS si ar trebui sa mearga.

banat

New member
Guest a spus:
Mi-am facut si alt cont si siteul nu ma logheaza!
Asa ca Old DG sau Moshul asteapta ca un admin. sa umble la butoane dupa Paste!
Salutare. Ce user ai?
Si ce mesaj primesti cand introduci userul si parola?

Guest

Guest
Va rog sa ma ajutati!! Am schimbat calculatorul si nu mai pot sa ma inregistrez.Multumesc.

banat

New member
Citeste-ti mailurile de pe adresa cu care te-ai inregistrat.
Ai detalii acolo.

O zi buna.

Guest

Guest
buna, eu m-as inregistra... dar nu ma lasa pt ca nu-i place parola mea...pe care o folosesc pretutindeni. Doar aici nu merge. Care-i baiul, aici, la voi? Ma intereseaza Grabovoi si doar voi aveti se pare o relatie ceva mai buna cu el.Ce sens are sa nu imi ia orice parola ii dau?

Sus