• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

Mesaje noi

bodo

Prieten
Deci, dragii mei, domnul inginer Ioan Istrate e mai viu ca oricand. Si vibreaza maxim. Tocmai am avut o placuta convorbire cu domnia sa, pe un fond de muzica populara :D. Mi-a spus ca, in opinia lui, duminca asta , dupa inviere , sau inainte, vine ala marili ( da mai sigur dupa, din moment ce a zis de duminca). Mesajele despre zgaltul cel mare s-au inmultit , dar pe blog nu avem nica. De ce oare? L-am intrebat daca ar trebui sa parasesc Bucurestiul. Dansul a zis ca io pot sa fac ce vreau , dar dansul recomanda sa stam departe de capitala. Totusi...a zis ca, daca acum nu vine nica, pana pe 24 mai sigur va veni beleaua. Imi pare rau ca nu stau in Bucuresti, ofeream locuri moca la mansarda. :D

banat

New member
Bla bla uri fara numar. Mare lucru de n-or fi manarite de niscaiva.
Monica Macovei, advocata, cu o masa plina cu hartii. No shit!
Presedintele Frantei, probleme, Romania, tigani. No shit!
Basescu la munte. No shit!
Rusia suparata pe Romania. No shit!
Adevarul e ca iti trebuie mult talent ca sa "vezi" asa ceva...

Luna

Prieten

"Am solicitat astazi, 18 aprilie, in scris, Comisiei Europene si Consiliului sa precizeze ce masuri preconizeaza sa adopte pentru a evita si opri posibilele conflicte de interese pentru membrii Consiliului de Administratie al Agentiei Europene pentru Siguranta Alimentelor (EFSA) care au interese legate de industria din domeniul in care lucreaza".
Poate printre hartiile aflate pe masa, Monica Macovei ar avea inscrise cateva masuri referitoare la medicamentele miracol??!!! Poi daca vorbim de siguranta alimentelor, vom avea "gati" bio si "seu" bio..

Nu stiu care este in prezent situatia meteo, dar in curand o sa aveti zapada. O sa ninga atat de multa incat Presedinteleva fi tentat sa isi ia un weekend liber special sa mearga la munte.
Urmariti unde pleca dom inginer.. il vad ( ca am si eu viziuni) interesat de viata politica..

Supararea nu le-a trecut niciodata asa ca nu e de mirare; si mai ales cu Rasputin..

Am mai coafat eu putin mesajul. Daca s-a pierdut din el, te rog sa completezi. Gogu

bodo

Prieten

PS. Uitasem sa-l mai citez si pe tampitel, care vad ca nu inceteaza sa-si arunce ochii pe-acilea :D . S-a hotarat sa linisteasca lumile, doar pentru simplul fapt ca aici s-au facut publice convorbirile telefonice cu bunelu', care chiar sunt reale!!!

" Vad ca iar "binevoitorii" vor sa creeze panica, dar, vreau sa iterez idee ca: Daca e sa se intample ceva grav, va voi tine la curent.

Dupa aceasta mica introducere, as vrea sa trecem la lucruri mai importante cum ar fi :

1. Vibratiile sunt stabile si deocamdata nu anunta producerea unui eveniment negativ important (vorbim aici de cutremur mai mare de 6 grade)

2. Multe mesaje noi vor fi publicate pe blog. "

banat

New member
Cel mai amuzant lucru...
Alo, sefu', poi daca sunt invizibile, cum puii mei apar? Aud?

Inca odata o dovada de necontestat ca acolo unde se termina logica incep mesajele premonitoare ale lui ioan istrate.

bodo

Prieten
Gogu a spus:
Cel mai amuzant lucru...
Alo, sefu', poi daca sunt invizibile, cum puii mei apar? Aud?

Inca odata o dovada de necontestat ca acolo unde se termina logica incep mesajele premonitoare ale lui ioan istrate.

Uai cata carcoteala. Le simteste uai,le simteste, ca de-aia e paranormal.

banat

New member
Deci, e clara...
Ioan Istrate primeste Nobel Nobel Nobel pentru ca vede avioane invizibile.
Sau ar trebui sa primeasca Xeroxat, Cipralex, Flovixamin?

gurugrig

New member
bodo a spus:
Deci :D, bravul nostru injiner Ioan Istrate, are numai mesaje cu tenta politica, doar se apropie dr localele. Nu am inteles de ce totusi, Tariceanu ( care ii apare de-a dreptu' obesesiv in halucinatii), desi nu crede in fenomenele para, cere totusi 9 iegzemplare din celebra carte...

ce sa mai o sal convinga si pe tari ca dansul e mai bun decat nostradamus al greciei.so urca si grecul in tren ca in 1940 si ceva toamna ca nare machina prima data ca sa scapi di cutremurel ca dupa vin sovieticii

gata,mai moare un fotbalist in urmatorii ani si gata ca sa adeverit.ca tot a decedat unul recent pe teren la italieni sau unde,,

gurugrig

New member
wow,cica http://ioanistrate.ro/mesaj-din-21-iunie-2013-si-o-decodificare/ asa pot sa vad si eu un accident azi,unul maine,altul poimaine si gasesc unul din spate de acum 6 luni.in primul rand ca autocarul nu e masina.hotarativa,primiti mesajul sau vedeti flash!asa va scris in mesaj?o masina sau un autocar?si la dumneavoastra televiziunile tot anunta.mai conteaza ca sunt pro tv si realitatea?cu putin noroc si dolce sportul anunta.

oskar.47

New member
---Istrate:

--MESAJ DIN DATA -12.10.2013.--

-...apare pe o LISTA CUTREMURE DE 1; 2,3,4,5,6,7,SI 8 grade Richter dupa ~2 ore cifrele :13,15si 17 o voce spune : NIMIC NU E GRESIT IN CIFRELE MELE .Dar CIFRELE SUNT BOMBATE SI UMEDE ....

-Mesaj primit astazi 13 octombrie 2013 -la ora -12,.47.33.pm -

Sus