• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

Pareri despre CRISTINATEODORA11

nita

New member
Cristinico, de cate ori ai zis tu ca pleci..... m-am plictisit, zau. La Borataor nu prea mai esti activa, la bunel la fel, undeva trebuia sa-ti etalezi frustrarile.... Nu poti trai fara.... De cate ori ai scuipat tu si ai lins pe urma.... Nu mai zic de trasul apei, ca dupa cea mai cumplita .... Tu nu vezi ca nu stii ce vrei? Ce crezi ca inseamna asta? Ar fi bine sa intrebi un doctor cum se trateaza problema asta. Sincer. Nu mai amana vizita la doctor, ca boala se adanceste si tu imbatranesti si vei avea probleme si mai grave decat acum.

mod1

Administrator
haide mai gogule, de ce i-ai rapit bucuria de a crede ca eu am banat-o? se hranea si ea din credinta asta, traia si suferea profund, crezandu-se nedreptatita. tu chiar crezi ca o sa inteleaga ca toate mascarile imprastiate pe 3 forumuri sunt un motiv de a o expulza? nici vorba! ea nu e vulpea care nu ajunge la struguri, e ratata care nu a reusit sa ne manipuleze, asa cum se lauda ca o sa faca. si zici ca am scapat de tine gusato? ce mila mi-e de neuronii tai, saracii, e un efort prea mare pt ei sa scrie 5 litere. protejeaza-i si nu mai scrie. pa si pu!

Guest

Guest
adriana mama nici nu am spus ca ai intrat la istrate,este treaba ta unde intri chiar si la cutremur net,am vrut doar sa-ti atrag atentia ca ai omis un A la sfarsitul numelui.ce vrei tu sa faci pe aici este intradevar treba ta.

banat

New member
Sicret ;)
A parat-o yahoo :d
Bineinteles ca pe langa para cu pricina, am primit de la 'mneaei si o scrisoare d'aia in lantz de spam, si portia zilnica de "vorbe de duh".
Cred ca-i e dor de Nita :D

nita

New member
Gogu a spus:
Sicret ;)
A parat-o yahoo :d
Bineinteles ca pe langa para cu pricina, am primit de la 'mneaei si o scrisoare d'aia in lantz de spam, si portia zilnica de "vorbe de duh".
Cred ca-i e dor de Nita :D

Sa inteleg ca mi-a transmis si mie o urare frumoasa de sarbatori? Ce fata ..buna! Se pregateste de colindet probabil. Ce pacat ca la noi are usa inchisa!!...

banat

New member
Poi se poate sa nu se gandeasca ea la tine?!
Stateam si ma gandeam la altceva. Ipocrizia asta... Facem pom de iarna, facem rugaciuni, tinem posturi peste posturi (doar cu speranta sa prindem un loc mai in fata la "cernere" da' actiunile noastre de zi cu zi sunt total opuse principiilor umane si crestinesti :)

mariusvalentin

New member
Gogu a spus:
Poi se poate sa nu se gandeasca ea la tine?!
Stateam si ma gandeam la altceva. Ipocrizia asta... Facem pom de iarna, facem rugaciuni, tinem posturi peste posturi (doar cu speranta sa prindem un loc mai in fata la "cernere" da' actiunile noastre de zi cu zi sunt total opuse principiilor umane si crestinesti :)
...totusi vad ca a lasat-o mai moale,poate are mustrari...de constiinta :devil:

Sus