• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

PARERI

Guest

Guest
Hai mai Corona,tu nu ai inteles ca aici nu trebuie sa fii mai desteapta ca altii. le deformezi fasonul.

Mi se pare normal ca Gogu sa fie "dictatorul" atata timp cat e forumul lui. Cine vrea sa accepte regulile e bine cine NU sa caute alt forum :) Dictatura mai mare ca la istrati nu exista.

Guest

Guest
Vai de capul vostru de aplaudaci, ati ramas doar cativa si va aplaudati unul pe altul.Ce buni sunteti.....

banat

New member
Guest a spus:
Vai de capul vostru de aplaudaci, ati ramas doar cativa si va aplaudati unul pe altul.Ce buni sunteti.....

Hmmm... Se pare ca nu am gresit prea mult... Si tu nu te-ai schimbat deloc... Ma rog, treaba ta.
Desi, de la calculatorul meu, problema este mult mai simpla. Tu nu te poti integra, asa ca ai "zburat", iar acum incerci sa faci pe victima. Insa nu tine si nu prea ai succes.

banat

New member
Apropo, cum spunea un clasic in viata, nu cantitatea conteaza. Sau, ma rog, conteaza dor pentru mediocritate, nu pentru un real avans.

banat

New member
images

banat

New member
Guest a spus:
Spiridush, ....[text editat de Gogu]...

=)) se pare ca lupu' se ntoarce unde a mancat oaia, nu?
Ce-i mon cher, nu poti dormi de grija altora?
Te da omul afara cu sut in penk, iar matale nu si nu, stai pe la fereastra, iar din cand in cad mai fluieri?

GeoX

Administrator
De la un istrat celebru nu ne puteam astepta la altceva. Personajul e in conflict nu cu cineva de aici, anume, ci cu bunul simt, in general. De aceea nici nu mai merita sa fie reprimit. Exista o limita de toleranta, limita pe care individul a cam depasit-o inca din octombrie 2012.

banat

New member
GeoX,
Ne referim la personaje diferite ;) Cel ce i-a luat apararea spiridusului este un pretin mult mai vechi al matale.
In plus, fii bre mai tolerant :D Nu ai invatat la lectia de democratie ca romanul e nascut poet? Din Miorita nu ai bagat la cap ca tre' sa stai capra sa te beleasca pizmasu? Eiii, comedie!

GeoX

Administrator
Pai am cam fost tolerant :p In fiecare zi: homoxxx statisticus, XXX pribegitus si alte asemenea. Am si invatat repertoriul. M-am facut ca ploua... Daca eram chiar un om rau, cu adevarat feroce, dadeam tare cu parul. Dar nu...am fost destul de blajin, zic eu. Mult prea bland, dupa cum mai zicea cineva.

Sus