• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

Profetii despre Romania, best seller peste noapte

anuk

Moderator
profetii-despre-romania-best-seller-peste-noapte-6428.jpg

croko

New member
Dar despre BASESCU - BOC - UDREA nu aveti profetii ?

Alo, este anul 2010, iar BASE este CARMACIUL Suprem ! Romanii au salariile si pensiile taiate, TVA-ul a crescut, sunt datori pana in gat celor de la FMI, de nici copii nostri nu or sa aiba cu ce plati, iar voi ii trageti cu aberatii din astea !

Ca fantezii din astea ca Romania va fi buricul targului am auzit de pe vremea lui mamaie, cand eram copil, voi de ce continuati sa le propagati ?

PS: India are mai multe temple, Germania are mai multe catedrale, iar Rusia are mai multe biserici, iar chiar voi ati scris ca in 2043 Europa va fi condusa de .. musulmani ! WTF ??

nita

New member
croko a spus:

Alo, este anul 2010, iar BASE este CARMACIUL Suprem !

Ca fantezii din astea ca Romania va fi buricul targului am auzit de pe vremea lui mamaie, cand eram copil.

Hai sa fim seriosi si sa lasam legendele si basmele.

Ce vrei sa stii despre Dl. presedinte Basescu? Poti sa ma intrebi pe mine, ca-ti raspund eu. Contacteaza-ma!!!/:)

croko

New member
nita a spus:
croko a spus:

Alo, este anul 2010, iar BASE este CARMACIUL Suprem !

Ca fantezii din astea ca Romania va fi buricul targului am auzit de pe vremea lui mamaie, cand eram copil.

Hai sa fim seriosi si sa lasam legendele si basmele.

Ce vrei sa stii despre Dl. presedinte Basescu? Poti sa ma intrebi pe mine, ca-ti raspund eu. Contacteaza-ma!!!/:)

Vreau sa stiu cand pica \:D/ ca m-am saturat de el si de felul cum conduce tara. Asa o saracie si o lipsa de orizont de la Revolutia din '89 nu a mai existat !

nita

New member
E parerea ta. Imi pare rau ca te scalzi in asa o mediocritate. Inteleg ca esti usor frustrat, dar o sa-ti treaca.
Dar sa-ti raspund: nu pica pana in 2014.
Alte intrebari?

ti_ann

New member
nita a spus:
E parerea ta. Imi pare rau ca te scalzi in asa o mediocritate. Inteleg ca esti usor frustrat, dar o sa-ti treaca.
Alte intrebari?

reporter sau reincarnarea Babei Vanga? de unde stii ca nu pica pana in 2014, in afara faptului ca atunci sunt alegeri? :D

banat

New member
=)) poi cine crezi ca poate sa-l "doboare" pana atunci?
O avea el un milion de pacate, dar este cel mai capabil politician barbat din cei iesiti la rampa. Bine, daca ar fi sa-mi dau cu parerea despre cel mai capabil politician, caut, verific, si tot Nutzica imi iese.

magda

New member
nita a spus:
Alte intrebari?

tocmai,nita, e parerea lui. asta nu inseamna ca se scalda in asa o mediocritate! :D si nici macar ca e frustrat :D
eu zic sa fim un pic mai ponderati in exprimari,sa nu jignim.

anuk

Moderator
magda a spus:
nita a spus:
Alte intrebari?

tocmai,nita, e parerea lui. asta nu inseamna ca se scalda in asa o mediocritate! :D si nici macar ca e frustrat :D
eu zic sa fim un pic mai ponderati in exprimari,sa nu jignim.

Inteleg ca nu ai citit toate postarile lui Croco :D: ,citeste si apoi da verdictul care a dat primul cu piatra :p Pt a demonstra ca nu a fost tendentios ,Croco e dator cu ceva postari la obiect ,nu doar cu critici .

bodo

Prieten
Croco e un istratel , care a "gandit" el c-ar fi cazul sa faca ceva valuri pe-aci. Nici nu are rost sa-mi bat capul cu ce vrea sa zica. Personal, cred ca Nita a fost prea bland in exprimare. Anuk, slabe sperante sa zica ceva la obiect. Ti_ann, esti noua pe-aci. Nita e guru, are puteri speciale. Mamaia Vanga e un gandac pe langa el. :D Cea mai brava realizare a gurului e mutarea cotremurului in timp. :D

magda

New member
mda, e drept ca nu prea am mai citit tot in ultima vreme ,fiind prinsa cu alte probleme,mult mai arzatoare :D( te simti bine,ardeleanu_eu ?)
retractez,desi nu prea mi-a placut...

gossipgirls

New member
nita a spus:
Alte intrebari?

pana in 2014,nuuuuuuuuuuuu,cineva sa faca ceva sa-l schimbeb-(

bodo

Prieten
Ete ca nu face nimeni . Desi unii se strofoaca, nu zic nu :p. Flacara violet lucreaza!!! :D

banat

New member
Am un gust amar.
Din multimea mazgalicilor ce umpleau net-ul si TV-ul cu profetiile Vangai, cu razboaie, catastrofe si apocalipse, acum, dupa trecerea termenelor, nici unul nu mai zice nici pis!
Asta in cazul in care nu s-au apucat sa mazgaleasca alte catastrofe...
Dar nu am vazut pana acum pe niciunul care si-a cerut scuze... Asta arata caracterul multora, parol.

mihai40

New member
Anii nu sint asa siguri fiind adaugiri estimative in general.
Anterjor razboiului urmat si incheiat de urgie va fi inca un.eveniment adica o.serie dar in ziua 1 vor fi citeva miracole si concretizari de fevelatii sistematizate intro carte ce a lui Ronald Conte Jr in baza mai multor revelatii din zona catolica .
Insa unele lucruri sint lasate neamintite indiferent din ce motiv .
E o carte buna a fi intro bibliografie a unei alte carti .

As mai adauga ceva la revelatia lui Sundar Singh dintro revelatie calugareasca rusa.
La al 7-lea sinod interortodox vor fi invitati sa vina evident din toate bisericile ortodoxe insa nu vor veni decit cea rusa si inca sase tot de sorginte rusa caci restul nu vor reusi sa ia o hotarire majoritara in bisericile lor .
Asa incit ele 7 doar vor vota unanim unificarea religioasa cu noua religie care se va vesti care va veni la Sinod cu statut de invitat asa incit se va deschide si calea unificarii cu toate marile religii sub conv

ertirea lor.

Sus