• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

reclamatii

anuk

Moderator
In care topicuri ai postat ? Nu vad sa fi fost sterse . Am vazut doar postare la "Realitatea e o iluzie ? "

anuk

Moderator
Nu-i posibil sa fi uitat sa apesi pe buton,oboseala sau neatentia....? Ultima interventie a moderatorilor a fost pe 22 februarie la un spam.

banat

New member
Nu a fost sters nici un mesaj de-al tau. Si am cautat foarte bine.
Esti sigur ca ai postat?

Lucifer

New member
va multumesc si-mi cer scuze..este posisibil ca sa fi fost o neatentie din partea mea sup presiune oboselii.

Sarrah

Banned
Nu stiu daca am nimerit locul, vreau sa spun ca am reusit sa schimb parola cu una inteligibila (sper sa si mearga)
De la profil- schimbare parola. Am introdus parola veche (copy-paste din mail) si am introdus noua parola, cea dorita.

A mers, m-am delogat si relogat cu noua parola. Asa ca voi putea accesa de pe orice calculator.

Scuze daca am fost off-topic (sigur se va gasi cineva, stiu eu cine sa spuna asta!)

Sarrah

Banned
On topic:

Reclam faptul ca mi s-a reprosat ca am vrut sa fur...un topic!

Detalii la Anuk, topicul harta temperaturilor.

anuk Scris:
Iti este cunoscuta notiune de fairplay? Esti primul user care-si insuseste un topic al altcuiva.

Sper sa ai demnitatea si sa nu stergi mesajul, sa il vada toti!

Si ce a facut rau Anuk ?! :) Din moment ce anuk a deschis acel topic si se tine de el , nu cred ca avea rostul ca altcineva sa posteze ceea ce face ea ... :)

+ inca ceva :) Ai terminat-o cu degetica ...acum vrei sa ne iei la rand ? :)

Sus