• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

Statusuri sau citate geniale ( originale sau preluate )

beniamin24

New member
( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin ) din romanul ''Pe cine am ucis''

15. Mi-era dor de vocea ta... ( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin ) din romanul ''Pe cine am ucis''

22. Privind pe geam, vedeam cum gr?bit? fugea spre blocul meu amintindu-mi de-acea zi cum trupul ei firav ar?ta parc? neatins de-o spurc?ciune. Da. Curat? p?rea ?i este-n ochii mei, ?i cum m-a devorat tot ca pe-un ne?tiutor. ( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )

27. (.)Punct ( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin ) din romanul ''Pe cine am cu ucis''

29. I'm not single anymore, I just found myself. ( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )

32. Ia s? vedem ce limit? a bunului sim? ai... ( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )

35.A? face un compormis, dar pentru cine...?( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin ) din romanul ''Pe cine am ucis''

39. ?i plou?-n iad cu stropi de foc ?i urlete din suflet... ( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )

44. "Fericit" cu ghilimelele de rigoare...( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )

54. D?-?i inelele, br??ara, lan?ul ?i cerceii jos... Vreau s? te v?d goal?!( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )

67. Te po?i dezbr?ca de tot, dar te rog... Las?-?i rujul ?i parfumul!( Copoiu Florin Beniamin )

68. Dezbrac?-te! Vreau s? te privesc... Dincolo de farduri... Dincolo de ruj!( Copoiu Florin Beniamin )

69. Sunt dependent de parfumuri dulci ?i buze ro?ii... sunt dependent de tine...( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )

76. "Iubita mea" sau "P?s?ric?", tu alegi!( Copoiu Florin Beniamin )

77. Dac? vreau s? iubesc, pot iubi chiar ?i pentru o noapte...( Copoiu Florin Beniamin )

78. Ai vrea s? m? seduci cu rujul t?u ro?u ?i parfumul t?u dulce..( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )( Copoiu Florin Beniamin )

beniamin24

New member

90. ...tu nu te plangi ca n-are cine sa te asculte, tu te plangi ca nu te asculta cine vrei tu. Si stiu, adevarul doare, imi place asta! ( Copoiu Florin Beniamin )

Sus