• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

TheBlackwing's

TheBlackwing

Aripa NEAGRA
theblackwingthepoems2.gif

Un pumn de semin?e
de TheBlackwing

bodo

Prieten
Interesanta viziune, dar sa stii ca poti sa zambesti si sa astepti o minune fara a fi intr-o stare onirica :p. "Apocalipsa diminetii"? Hammm:D, mie-mi plac dimnetile maxim , chiar daca uneori as prefera sa raman in starea aia de vis... In orice caz, imi place cum asterni gandurile, desi uneori emana un soi de tristete, culmea, placuta . :D

TheBlackwing

Aripa NEAGRA
altfel as fi ca in piesa de la Holograf: "Vreau o minune", vesel si cu bratele deschise...nu-mi sade bine haina asta:)

bodo

Prieten
Tu stii mai bine ce te prinde, desi cred ca nu-i totul chiar asa de "negru" cum ai vrea tu sa lasi sa transpara :p. Insa, repet, le asterni frumos . :">

bodo

Prieten
E posibil sa fie si o revolta, un gen de nemultumire , bine nu nemultumirea omului neinteles :p. , insa sensibilitatea nu poate fi ascunsa . E mai mult decat evidenta. Desi vrea el sa para un >:).

bodo

Prieten
=))=) Foarte tare. De cand a vorbit de paru' de pe maini puteam sa jur ca e vorba de un rasucit. Am intuitie buna. :p Haioasa tare piesa. Brava Black!

TheBlackwing

Aripa NEAGRA

de TheBlackwing

Am schimbat in piesa anterioara mici detalii mai putin importante, i-am schimbat si titlul. (am incercat sa-l editez dar se pare ca am o limita de timp in care pot edita postarea..)

anuk

Moderator
"parfum de suflete culese din flori din s?li ?i din lumin? ?i poate-un ropot de aplauze-n surdin?. "

Frumos, foarte frumos .

TheBlackwing

Aripa NEAGRA
Iarna Apocaliptic?
By TheBlackwing

A.Mot vine cu vinu?ul, clien?ii beau, timpul trece.
Abc: PENTRU BODO, ORICE !!!

TheBlackwing: (dup? momente bune de lini?te)(the end of part one, noapte bun?)

TheBlackwing

Aripa NEAGRA
Iarna apocaliptic? II

P?truDaniel: Mara, ceapa m?-tii ?i-am zis s? adu?i mai repede berea aia.
Mara: Imediat domnule!
P?truDaniel: Crucea m?-tii de..

Mara: Domnule, v? sunt recunosc?tor pentru ceea ce a?i f?cut pentru mine. Din partea mea v? rog s?..
TheBlackwing: Domni?oar?.. nu e nevoie s?.. (Black ro?i evident)
Mara: Dar totu?i..
TheBlackwing: Sincer, orice om ar fi f?cut ac...
Mara: Nu cred c?..
Conversa?ia fu scurt?, Black reveni la mas?
TheBlackwing: E m?ritat?..
Abcabc: fuck..
)
Abcabc: Uite la geam.
TheBlackwing: Ei, ce e? ()
Abcabc: Uit?-te odat?!

TheBlackwing: (ajuns la u??
TheBlackwing: Dar spuneai c? e?i m?ri..
Mara: Ssst. To?i gre?im..
Abcabc: Black!.. vezi c? a pa? eeu.
TheBlackwing: () Ce zici Abc?
Abcabc: () Ei ? a? eu..
TheBlackwing: () S**t
Mara: Ai grij? de tine!
TheBlackwing: ( ?i tu! ?i s? ?tii c? e uee... chiar dac? e ?ia??..

Sus