• Forumul forpedia.ro a fost redeschis. Este 80% functional, inca mai lucram sa eliminam toate erorile. In partea de jos a paginii pot fi alese diverse teme grafice care schimba design-ul forumului, sau poate fi modificata limba. In cazul in care nu va mai amintiti parola contului si nu mai aveti acces la adresa de email cu care v-ati inregistrat, va recomandam sa va faceti un cont nou. Daca care intampinati probleme cu functionarea forumului va rugam sa ne contactati la [email protected]

TheBlackwing's

nita

New member
Black, inviaza-i mai pe baietii astia, ca ma lua asa o sfarseala la gandul ca .....! Cred ca visau, asa-i? I-a luat somnul de la vinul ala rosu fiert, ma gandesc.
Frumos scris. Asteptam episodul urmator.

TheBlackwing

Aripa NEAGRA
Nu e niciun episod.. am murit si eu si abc si controlorul (victor :) ). A trecut zapada, am intarziat episoadele asa ca i-am (m-am) omorat pe toti:). Si am murit si cu capul in wc, ce mai vreti? =)) m-am facut de.. stiti voi.

bodo

Prieten
Iarna apocaliptica
Epilog

Razele soarelui loveau lenes geamul prafuit al batranei cabaute. Bodo sari ca arsa. Valuri fierbinti ii invadau trupul. Inima ii batea cu o forta nebuna. Puse repede mana pe perna de langa ea. Abc nu era...Simtea ca i se face rau, dar gandul ca nu avea cine sa ii dea palme o trezi din lesin si o imbarbata pentru un moment . Insa gandul ca l-a pierdut pe Abc ii ucidea orice simt :D. Avea in minte doar imaginea ochilor sai mari, deschisi, goi, fara expresie. Si capul lui Black in buda :p (Doamne, ce moarte stupida...). Escalada patul cu o disperare turbata. Ajunse la fereastra fara sa isi dea seama. Privi cu aceeasi disperare care o stapanea, o facuse sclava ei. Afara, Anuk le servea cafeaua celor doi vechi prieteni. Traiesc!!! Un zambet eliberator se citea pe fatza ei , pana atunci desfigurata de spaima :p. Se gandea, sa scape si din ditamaia apocalipsa si sa moara asa stupid... :D A fost doar un cosmar ce era sa o faca sa moara si pe ea...

Deci, acum putem trece linistiti la urmatorul episod al postapocalipticelor :D. Sa nu mai veniti cu diversiuni de-astea, s-a inteles, ca am trecut prin neste spaime... :p

anuk

Moderator
=)) Frumosa lucratura , menita sa ne sperie,nu ne gandisem ca-i un vis :D:

Cate o bila alba pt ambii :p

TheBlackwing

Aripa NEAGRA
theblackwingthepoems2.gif

O noapte
by TheBlackwing

anuk

Moderator
Mi-a placut sa mor poezia si mi-a redeschis pofta de a citit poezii,asta o sa fac astazi.Merci :p

TheBlackwing

Aripa NEAGRA
Am o mie de stari pe care vreau sa le transmit dar din pacate momentele se amana, unii oameni nu constientizeaza ca timpul trece si lumea se schimba. Nu pot sa fac totul singur. Sper ca in luna urmatoare sa satisfac cat mai multe suflete. Entuziasmul ma ajuta sa traiesc iar ura fata de oameni sa iubesc mai mult. N-am plans de vreo 4 ani de zile, Bucurestiul e de vina, dar luna viitoare va voi ineca pe toti de fericire:). Sper ca proiectul in care sunt implicat sa aibe roade iar mai apoi sa descopar sete de daruire in alti oameni. Momentan sunt un parazit care asteapta ca scena sa-i dea mantaua la o parte. Momentan nu mai spun nimic, toate la timpul lor. God bless you all! :)

bodo

Prieten
Black, frumos, frumos. Asta e una din cele mai bune poezii (cel putin din cele citite de mine).

TheBlackwing

Aripa NEAGRA
Well.. a sosit timpul, scena e deschisa, sunetul verificat, luminile sunt ok. Nu va pot chema din pacate la avanpremiera pentru ca am chemat doar oameni foarte apropiati si putini, profesori scenaristi, patroni de cluburi de teatru si niste oameni care ne-ar putea ajuta pe viitor. Daca va merge bine treaba vom participa la Gala Tanarului Actor 2012 (Gala Hop) care va fi la sfarsitul verii. De abia astept sa va chem la spectacolele urmatoare. Va pup si va multumesc pentru sustinere! :*

anuk

Moderator
TheBlackwing a spus:
Well.. a sosit timpul, scena e deschisa, sunetul verificat, luminile sunt ok. Nu va pot chema din pacate la avanpremiera pentru ca am chemat doar oameni foarte apropiati si putini, profesori scenaristi, patroni de cluburi de teatru si niste oameni care ne-ar putea ajuta pe viitor. Daca va merge bine treaba vom participa la Gala Tanarului Actor 2012 (Gala Hop) care va fi la sfarsitul verii. De abia astept sa va chem la spectacolele urmatoare. Va pup si va multumesc pentru sustinere! :*

Din suflet iti doresc multa bafta si succes. Ma bucur ca incepe sa-ti iasa ce ti-ai dorit.

Sus